Vydavateľská činnosť

Home Služby Vydavateľská činnosť

Vydavateľská činnosť

Vydávame tituly Bedeker zdravia a Revue 50+, špecializujeme sa na odborné tituly. Minulý rok sme vydali knihu Belianske Tatry Štyri ročné obdobia
bedeker zdravia 04/22

Bedeker zdravia

Dvojmesačník Bedeker zdravia vychádza od roku 2005. Je to tradičný titul, ktorého obsah tvoria odborníci z rôznych medicínskych odvetví písané zrozumiteľne, pre laickú verejnosť
Viac info
revue 50 plus

Revue 50+

časopis smerovaný na čitateľov nad 50 rokov má ambíciu vyplniť na mediálnom trhu prázdne miesto, pretože v ponuke printových médií v súčasnosti podobné periodikum absentuje.
Viac info
kniha-belianske-tatry

Belianske Tatry Štyri ročné obdobia

Kniha s fotografiami Jozefa Pitoňáka, ktoré Vás svojou krásou ohromia. Doplnené veršami rodáčky zo Ždiaru Ivety Mandžárovej.
Viac info
Energie Europy 2021

Ročenka Energie Europy

Vydávame ročenku Energie Európy. S myšlienkou vydávať ročenku nás oslovil ešte v roku 2001 pán Ing. Tomáš Malatinský, ktorý pôsobil ako predseda predstavenstva a generálny riaditeľ spoločnosti Elektrovod, a.s. a bol zároveň aj prezidentom ZZES a AZZZ SR.
Viac info
100 rokov ortopedie

Kniha 100 rokov

V spolupráci so Slovenskou ortopedickou a traumatologickou spoločnosťou sme pri príležitosti významného jubilea ikony ortopédie na Slovensku vydali publikáciu s názvom 100 ROKOV OD ZALOŽENIA ORTOPEDICKEJ KLINIKY V BRATISLAVE.
Viac info